Грати Безкоштовно або на Гроші в Гральний Автомат Attila

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (4 голосів, середня кількість:4,75 out of 5)
Loading...
Грати Безкоштовно або на Гроші в Гральний Автомат Attila

Автор цього опису: Podolskiy Alex - аналітик. Копірайтер. Контент-менеджер.

Тематика і Сюжет Слота Atilla

Якщо вас цікавить історія давніх віків і криваві війни варварів, зверніть увагу на ігровий автомат Atilla компанії Новоматік, присвячений вождю гунів Аттілі. Цей відомий історичний персонаж мав мужність, славився нелюдською силою і хоробрістю, але також був дуже хитрий і жорстокий.

Всі ці якості дозволили йому об’єднати варварські племена в одну армію і керувати нею протягом багатьох років. Тепер і ви зможете приєднатися до війська і взяти участь в кривавих битвах, отримавши за це гідну винагороду.

Слот Аттіла перенесе вас на кілька століть назад, коли всі питання вирішувалися виключно силою. Графічно ігровий автомат Attila оформлений чудово і заслуговує на високу оцінку. Він нагадує ілюстрації історичних книг. Яскраві кольори і приваблива анімація роблять ігровий процес більш насиченим і наближеним до реальності перебування кочових племен.

Величність та відважність Повелителя Гунів напевно надихне гравців на незабутню гру. Компанія Novomatic дуже вдало втілила свою задумку, слот вийшов неймовірно атмосферним і захоплюючим.

Різноманітність символів, спеціальні функції, гідні коефіцієнти забезпечать заряд азарту і чудові призи. А просте управління, комфортний інтерфейс і елементарні правила допоможуть досягти перемоги. Так що сміливо приєднуйтеся до армії великого полководця давнини і переконайтеся самі, що будь-який ризик буде виправданий!

Символи і Найбільші Виграші

Ігровий автомат Atilla має велику різноманітність символів, кожен з яких має індивідуальні коефіцієнти виплат. Ви побачите тренування могутніх воїнів під проводом вождя, лучників, сміливих воїнів при світлі пожарищ, непереможне військо гунів, самого Аттілу і карткові символи.

Вам належить збирати виграшні комбінації, які згідно з правилами, повинні утворюватися з послідовно розташованих на лініях однакових іконок. Будь-яка така послідовність повинна вміщати в себе мінімум 3 елементи, і брати відлік з першого барабана.

Найголовнішим символом емулятора є Аттіла, який виконує функцію Wild, і здатний замінити відсутні в комбінаціях знаки, створюючи виграшні ланцюжки. Більш того, даний знак може становити і самостійні комбінації, найменша з яких може включати в себе всього дві одиниці. П’ять портретів ватажка гунів в межах активної лінії принесуть вам збільшення ставки в 10000 разів.

Зображення битви кочового племені на фоні заходу сонця є символом розкиду Scatter, який наділений особливими повноваженнями. Цей символ може кочувати по барабанах і лініях, при будь-якому розкладі приносячи виграші.

Для формування виграшної комбінації з цих символів, досить, щоб хоча б 2 його одиниці зупинилися на будь-яких секціях слота. А ось якщо користувач збере 3 або більше іконок кочового племені, йому буде надано 15 безкоштовних обертань барабанів з множником х3.

Технічні Характеристики Слота Аттіла

Ігровий автомат Аттіла складається з 5 барабанів і 9 ліній для виплат. Він має у своєму розпорядженні зручну панель керування з інтуїтивно зрозумілим розташуванням кнопок, з якими легко буде розібратися навіть новачкові.

Для того щоб почати грати на ігровому автоматі Атілла необхідно зробити ряд простих налаштувань. Насамперед потрібно визначитися з кількістю активних ліній.

Потім, зробіть ставку! Розмір мінімальної ставки становить один кредит, а максимальної – 100 монет на одну лінію. Після цих дій запустіть обертання барабанів. Кнопка HELP відкриє для вас інформацію про виплати за успішні комбінації.

Особливе місце серед кнопок займає «Auto Start», яка дозволяє запускати автоматичний режим гри, коли обертання барабанів виконується без участі гравця.

Кожен раз, роблячи ставку, гравець запускає барабани і чекає, коли на одній або декількох активних лініях з’явиться виграшна комбінація, що складається з 3-5 однакових зображень. Після цієї приємної події в банк гравця нараховується сума, рівна початковій ставці, помноженій на спеціальний коефіцієнт. Максимально можливий коефіцієнт множення ігрового автомата дорівнює 9000.

Чи є Бонусні Ігри?

Ігровий автомат Atilla не включає в себе спеціальну тематичну бонусну гру, але пропонує безкоштовні фріспіни після появи трьох або більше іконок битви кочового племені. Вони будуть проводитися в автоматичному режимі з урахуванням раніше активних ліній.

Головне, що протягом бонусних обертань гравцеві не потрібно буде робити ставки, тільки отримувати виграші. Ця функція може бути запущена повторно під час розіграшу.

Кожен раз, коли на барабані випадає виграшна комбінації – з’являється можливість ризикнути і подвоїти виграш. Для цього потрібно натиснути на Gamble, і перед вами відкриється ризик гра.

Її суть полягає в тому, щоб вгадати колір перевернутої карти, поставивши на кін наявний приз. Для вибору кольору натисніть на відповідну кнопку, після цього карта перевертається.

Чи Є Мобільна Версія в Автоматі Attila?

Ви можете також завантажити ігровий автомат Attila і грати на комп’ютері або на телефоні – це дуже зручно.

Де можна Пограти в Attila на Реальні Гроші?

На сайті alcoparty.com.ua є розділ “казино на реальні гроші“, де можна грати в Аттіла на гривні. Також ви можете це зробити, натиснувши на кнопку “Грати на гроші!” під слотом.

Зовнішній Вигляд Грального Слота Attila

Грати Безкоштовно або на Гроші в Гральний Автомат Attila